Ana Sayfa Firma Rehberi Westinghouse Servisi

Westinghouse Servisi

794
0
Paylaş
Westinghouse Servisi
Westinghouse Servisi

Şirketimiz Westinghouse Servisi kullanıcıları için yıllardır teknik servis ve bakım hizmetleri vermektedir. Bölgenin en çok tercih edilen markalarından biri olan Westinghouse için teknik servis sağlıyoruz. çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve klimalar için teknik servis sağlıyoruz. Kusurlu cihazlarınızın onarımını aynı gün içerisinde Westinghouse Servis Şubemizden arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Teknisyenlerimiz ve donanımlı servis araçlarımızla, arızaları yerinde onarıyoruz. Sorun ne olursa olsun, Westinghouse cihazlarınızın onarımı için bizden destek isteyebilirsiniz.

Westinghouse Servisi

Westinghouse buzdolabı servis ekibimiz aynı gün tüm Westinghouse buzdolabı modellerini onarmaktadır. buzdolabınız doğuyorsa, ses duymuyorsa, akmıyorsa veya soğutmuyorsa hemen bizi arayın. En kısa sürede sorunu çözelim. Bu şekilde, cihazlarınızı bozmadan cihazınızı kullanmaya devam edin. Çalışmıyorken buzdolabında yiyecekleri uzun süre tutamaz. Bu nedenle, soğutucu akışkan arızaları hızlı bir şekilde reaksiyona sokulmalıdır. Hızlı ve garantili bir buzdolabı servisi için bizi hemen arayın.

Klimaları için teknik servis, temizlik ve kurulum hizmetleri sunmaktadır. Westinghouse klimanızın değiştirilmesi için şubemizi arayın. Tüm arızalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Servisimiz, klima alanında uzman teknisyenleri ile hızlı ve hassas çözümler sunmaktadır.

Servisimiz kapak tamir ve kapı mandalı değişimi için Westinghouse Servisi yıkama ve bulaşık makineleri bulunmaktadır. Kırık kapaklarınız ve kollarınız için şimdi bizi arayın. Aynı gün içinde değişiyoruz.

Westinghouse Buzdolabı Servisi

İstanbul’un Asya yakasındaki en kalabalık semtlerinden biri olan Kadıköy’de ikamet eden Westinghouse kullanıcılarına beyaz eşya hizmeti veriyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi evde en çok ihtiyacımız olan tüm cihazları onaracağız. Uzman kadromuz sayesinde tüm teknik sorunları yerinde çözüyoruz. İhtiyacınız olan her zaman servisimizi arayabilirsiniz.

Westinghouse Bölge Servisi ilçe genelinde yer almaktadır ve ekibimiz gün boyunca hizmet vermektedir. Sadece bu bölgeye hizmet veren ekip, yedek parçalarla size profesyonel çözümler üretiyor. Servisimiz tarafından tamir edilen tüm cihazlar 1 yıl garantilidir.

Westinghouse Klima Servisi Westinghouse Servisi, klima modelleri için teknik servis sunmaktadır. Klimanızın arızası ne olursa olsun, tamir ve bakım hizmetleri için bizi arayabilirsiniz. Bölgedeki en eski ve en köklü onarım şirketlerinden biri olarak her zaman yanınızdayız. Teknisyenlerimiz Westinghouse klimaların tamirinde tecrübeli ve tecrübeli. Westinghouse klima modelleri için kurulum ve montaj hizmetleri de sunuyoruz. Pratik ve ekonomik bir onarım için bizi hemen arayın.

İletişim Bilgileri : 0216 469 34 35 – https://beyazesyaklimaservis.com/westinghouse-servisi/