Ana Sayfa TANITIM Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

651
0
Paylaş
Türkiye'nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi
Türkiye'nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Günümüzde ilerleyen teknoloji ile beraber artık davetiye sistemi de online ortama taşınmış oldu. Dünyanın her yerinde kullanılmakta olan bu sistem almış olduğu olumlu tepkiler sonrasında hızla popülerliğini arttırmaya başlamıştır.

davetiye
davetiye

Mobil Davetiye Sistemi

Her geçen gün yaygınlaşmakta olan mobil davetiye sistemleri, hem bireylerin hem de kurumsal firmaların dikkatini çekmektedir. Özellikle çok sayıda bayisi bulunan firmalar için büyük bir kolaylık sunmakta olan mobil davetiye sistemi, tamamen sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Türkiye’nin ilk mobil app davetiye sistemi olan bu başarılı çalışma ile birlikte siz de Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, baby shower, kutlama, mezuniyet, seminer, açılış davetiyesi gibi özel gün ve etkinliklerinizi konuklarınıza en kolay şekilde duyurma fırsatı elde edebilirsiniz.

Mobil Davetiye Sisteminin Avantajları

Kâğıda basılı davetiyeleri dijital ortama taşımak adına geliştirilmiş olan mobil davetiye sistemi, birçok önemli faydayı da beraberinde getirmektedir. Basılı davetiyelere nazaran daha düşük bir maliyet gerektirmekte olan mobil davetiye sistemi, gereksiz kâğıt israfının da önüne geçmiş olmaktadır.
https://happymedya.com/