Ana Sayfa Firma Rehberi Teba Servisi

Teba Servisi

715
0
Paylaş
Teba Servisi
Teba Servisi

Alanında uzman kadrosu ile Teba Servisi olarak bölgede hizmet veren firmamız mahallesine aynı gün içinde geliyor. Kaliteli ve garantili bir Teba cihaz onarımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz tüm Teba cihazları için tamir hizmeti vermektedir. Teba firmasına ait buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve klima cihazları için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan Teba cihazlar 1 sene parça ve işçilik garantilidir. Garantili Teba Servisi hizmeti için şubemizi hemen arayın.

Teba Servisi

Teba servisi, konusunda uzman kadrosu ile çamaşır makineleri için aynı gün içinde servis hizmeti veriyor. Üstelik arızalı çamaşır makinenizi yerinde tamir ediyor. Yerinde onarım hizmeti almak için bizi şimdi arayın. Tüm cihazlara 1 yıl garantili onarım hizmetleri sunuyoruz. Teba marka çamaşır makinen izdeki tüm sorunlar için bizi hemen arayın. Ses yapan, su akıtan, eski yeni tüm, cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz.

Teba buzdolabı onarımında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere 1 yıl garantili buzdolabı tamir hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel bir buzdolabı onarım için hemen arayın. Eski yeni tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm Teba buzdolapları 1 sene garantilidir. Garantili ve yerinde buzdolabı servis hizmetleri sunan İstanbul’da şubemize her zaman ulaşabilirsiniz.

Teba Buzdolabı Servisi

mahallesinde ikamet etmekte olan Teba Servisi kullanıcılarına beyaz eşya ve klima servis hizmeti veriyoruz. Bölgenin en çok tercih edilen beyaz eşya markası olan Teba firmasına ait çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı cihazları için tam 1 yıl garantili onarım hizmetleri sunuyoruz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda onarımlar yerinde yapılır. Teba cihazınızın sorunu ne olursa olsun aynı gün içinde ve yerinde gidermek için bizi hemen arayın. semtindeki en eski tamir firmalarından biri olan Teba servis firmamız sizlere garantili teknik servis hizmeti sunuyor. Teba Klima Servisi, Teba klimalarınızın arızası ve yıllık bakımı için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm Teba cihazlara 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan Teba klimanızın aynı gün içinde onarımı için bizi şimdi arayın. Teba klimanıza ait arıza kodları hakkında bilgi almak için Teba şubemizi arayabilirsiniz. Gaz kaçağı ve kötü koku için çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz. Servisimiz Kaynaca merkezli olarak faali göstermektedir. Pendik ve Tuzla ilçelerine de hizmet vermekteyiz.

İletişim Bilgileri : https://istanbultebaservisi.org 0216 469 34 35