Ana Sayfa TANITIM Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

717
0
Paylaş
Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Vista Makine Olarak Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Çoklu çamaşır yıkamalarında oldukça etkili olan sanayi tip çamaşır makineleri özellikle hotel, yurt ve askeriye gibi kalabalık insan topluluklarının bir arada yaşadığı mekanlarda kullanılmaktadır. İç tambur hacminin geniş olması nedeni ile su dalgaları ile çamaşırların zarar görmesini engelleyen bu makine türü iyi bir markadan alındığı takdirde kullanıcısına zamandan ve paradan tasarruf sağlamaktadır. Bir defa da 20 kilograma kadar yıkama kapasitesine sahip olan sanayi tipi çamaşır makinelerinin geniş ağızlı olmaları çamaşırların makineye giriş ve çıkışlarının da kolay olmasını sağlamaktadır.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Sanayi Tip Çamaşır Makinelerinin Teknik Özellikleri

Piyasada farklı özelliklere sahip birçok Sanayi Tipi Çamaşır Makinası modeli bulmak mümkündür. Farklı miktarlarda çamaşırları aynı anda yıkama işlemi yapan bu makinelerin temel benzer özellikleri ise sıkma güçlerinin fazla olmasıdır. Bunun yanı sıra 20 kg gibi fazla miktardaki çamaşırı maksimum 120 dakika da yıkama hızına da sahip olan sanayi tipi çamaşır makinelerinin esnek olması makine ömrünün uzun olmasında etkilidir. 52 farklı program ile çalışan bu makinelerin tüm tekstil ürünleri için farklı programlara sahip olması sağlıklı ve hijyenik yıkamaların yapılmasını sağlamaktadır.

Sanayi Tip Çamaşır Makinelerinin Ömrü Nasıl Uzatılır?

Mutlaka yıkanmak istenilen ürünün özelliğine göre program ayarı yapılması gereken sanayi tipi çamaşır makinelerinde yanlış program ayarlamaları makinenin zarar görmesine neden olur. Bunun dışında makinenin her yıkamada içinde çamaşırlardan çıkan yün ve iplerin birikmesi nedeni ile her yıkama sonrası makinenin basit temizlenmesinin her 15 yıkamaya da genel bakım işlemlerinin yapılması gerekir. Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Altına su kaçması mutlaka engellenmesi gereken sanayi tipi çamaşır makineleri su ile temas ettiğinde makinenin elektrik aksamı şase yaparak makinede onarılmaz sorunların oluşmasına neden olur. Herhangi bir sorunda da müdahale etmeden mutlaka teknik servis çağrılmalıdır.