Ana Sayfa Firma Rehberi Regal Servisi

Regal Servisi

556
0
Paylaş
Regal Servisi
Regal Servisi

Regal Servisi profesyonel tamirlerle sizlere sunulan önemli hizmetler arasındadır. Beyaz eşya ürünleri için vazgeçilmez kalitede ve uzman ekiplerin hizmetleri ile yerinde destek sunan çalışmalarımızı değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız.

Regal Servisi

İstanbul için profesyonel beyaz eşya onarımı ile istediğiniz zaman kusursuz istediğiniz ustalarımızla yanınızdayız. Regal Servisi üstün kaliteli çalışmalarımızla istediğiniz ürünlere yerinde destekler sunarak yanınızda olacağız. Kusursuz bir hizmet istediğiniz zaman yanınızda.

Tamir destekleri vererek istediğiniz ürünlerin onarılması konusunda lider ekip çalışanlarımız Regal firmamız Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu bölgesindeki ürünlerine onarım destekleri ile sizinleyiz.

Buzdolabı Onarım Hizmeti

Kaliteli işler onarımlar, özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi fırın onarımları ile desteklerle onarım sunacağız.