Ana Sayfa TANITIM Gezen Tavuk

Gezen Tavuk

640
0
Paylaş

Gezen tavuk gerçekten organik kalitelidir, Özellikle çocuklarınıza tavuk yedirirken dikkat etmeniz gereken hormonsuz tavuk yedirmek olsun eğer çocuklarınıza hormonlu tavuklar verirseniz kesinlikle sağlıklı olmayacaktır.

Gezen Tavuk

Sizlere kesinlikle diğer endüstriyel ve seri üretilen 20 günde kesime yaklaşmış tavukları önermiyorum, Normal tavuk 3 ila 4 ayda kesilecek kıvama gelir.

Evet değerli bitkiler organik gıda organik tarım kadar önemli çünkü hormonsuz bir beyaz et. Eğer sofralarımıza geliyorsa sağlıklı ve bütün proteinleri alabildiğimiz tavuk eti ortaya çıkıyor. İşte gezen tavuk yumurtası dahil olmak üzere sizlere tamamıyla hormonsuz ve kaliteli gıdalar üreten şirketler ihtiyacınız olacağını düşünüyoruz.

Türkiye’nin geneline tavuk satışı yapan en kaliteli gezen tavukları üreten Tavukçuluk sizlere gerçekten ender ve kusursuz ürünleri adresinize kadar gönderebiliyor. Aynı zamanda kümes çadırı kurulumları gibi önemli hizmetlerde danışmanlıkları da üstlenmekte.

Tavuk Satışı

Gerçek tavuk satışı yapan kaliteli ve sağlıklı tavuk üreten şirketin İstanbul’un en ucra köşelerine. Hatta İzmir’e Kayseri’ye konya-Ankara gibi en önemli büyük illere sevkiyatı bulunmakta sadece tercih edip etmediğinize karar verin.

Paylaş
Önceki İçerikKombi Servisi
Sonraki İçerikZeytin Fidanı