Ana Sayfa Firma Rehberi Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi

284
0
Paylaş
Endüstriyel Mutfak Servisi
Endüstriyel Mutfak Servisi

Servis Asia Olarak Endüstriyel Mutfak Servisi Endüstriyel Tip Çamaşır Makinesi Çok çamaşır yıkamada çok etkili olan endüstriyel tip çamaşır makineleri, özellikle oteller, yurtlar ve ordu gibi kalabalık insan topluluklarının bir arada yaşadığı yerlerde kullanılmaktadır.

Endüstriyel Mutfak Servisi

İç tamburun büyük hacmi nedeniyle, çamaşırhanenin su dalgaları ile zarar görmesini önleyen bu tür makine, iyi bir markadan alındığında zaman ve para tasarrufu sağlar. Endüstriyel Mutfak Servisi 20 kg’a kadar yıkama kapasitesine sahip, 20 kg’a kadar yıkama kapasitesine sahip çamaşır makineleri, çamaşır makinesinin makineye girip makineden kolayca çıkmasını sağlar.

Endüstriyel Tip Çamaşır Marinalarının Teknik Özellikleri Piyasada farklı özelliklere sahip birçok endüstriyel tip çamaşır makinesi modeli bulmak mümkündür. Farklı çamaşır miktarları ile aynı anda yıkama yapan bu makinelerin temel benzer özellikleri yüksek basınç dayanımlarıdır. Ayrıca, 20 kg’a kadar yıkama hızına ve maksimum 120 dakika yıkama hızına sahip endüstriyel çamaşır makinelerinin esnekliği de uzun tezgah ömründe etkilidir. 52 farklı programla çalışan bu makinelerin tüm tekstil ürünleri için farklı programları var ve sağlıklı ve hijyenik yıkama sağlıyorlar.

Endüstriyel Servisi

Endüstriyel Tip Çamaşır Marinalarının Ömrü Nasıl Uzatılır? Endüstriyel Servisi Yıkanması istenen ürünün özelliğine göre ayarlanması gereken endüstriyel tipte çamaşır makinelerinde yapılan yanlış program ayarları makineye zarar verebilir. Buna ek olarak, her çamaşır makinesinde çamaşırdan çıkan yün ve iplerin birikmesi nedeniyle, her 15 yıkama işleminde makinenin her yıkamadan sonra basit bir şekilde temizlenmesi gerekir. Su altında önlenmesi gereken endüstriyel çamaşır makinelerine su ile temas edildiğinde, makinenin elektrikli parçaları makinenin onarılamaz sorunları tamir etmesine neden olur. Herhangi bir müdahale olmadan teknik servis çağrılmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here